Şahlan'dan haberler ve makaleler

Türkiye'de satılan kamyonlara ait genel bilgiler

Bu sayfa üst yapıcıların ihtiyacı olan farklı markalara ait faydalı şase uzunluğu gibi bazı temel bilgileri içermektedir.

Devamını Okuyun  

Çöp toplamaya uygun kamyon modelleri

Hidrolik sıkıştırmalı çöp kasalarının bir kamyon şasesine ihtiyaç duyduğu açık. Peki hangi kamyon modelini seçmeliyim diye düşünüyorsanız aşağıdaki tablo size yardımcı olabilir:

Devamını Okuyun  

Şahlan çöp kamyonlarının üstünlükleri

Şahlan çöp toplama taşıtları yerli ve yabancı rakiplerine göre bir takım üstünlüklere sahiptir.

Devamını Okuyun  

Çöp Kamyonu Üreticileri

Bir kamyonu çöp kamyonu yapan şey onun üzerine bağlanan üstyapısıdır. Şahlan olarak biz bu üstyapıya "çöp toplama taşıtı" diyoruz. Türkiye'de genellikle "hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası" dendiği de olur.

Devamını Okuyun  

Hardox nedir? Çöp kamyonunda Hardox neden önemlidir?

İsveç çeliğini hepimiz biliriz. İçeriğindeki üstün özellikler sebebi ile tarih boyunca hep önemli olmuştur. İskandinav mitolojisinde Thor'un baltası muhtemelen İsveç çeliğinden imal edilmiştir!

Devamını Okuyun  

Çöp Toplama Taşıtı Nedir?

Çöp kamyonlarını hepimiz biliriz. Çocukların en sevdiği oyuncaktır. Çöp kamyonları aynı zamanda yaşadığımız şehrin, mahallenin temizliğini sağlayan çok önemli bir belediye enstrümanıdır.

Devamını Okuyun  

Şahlan mail imzaları değiştirildi

Şahlan mail imzalarına ait görsel bilgiler.

Devamını Okuyun  

hidroliklift.com.tr açıldı!

Powerlift markasının resmi web sayfası mahiyetindeki hidroliklift.com.tr adresi hizmete alınmıştır.

Devamını Okuyun  

Fiyat listesi 2020

2020 yılı fiyat listemiz vergiler hariç, fabrika teslim ve peşin ödemelidir. Ham madde artışı ve kur değişiklikleri gibi nedenler ile fiyatlarda değişiklik yapma haklarımız saklıdır. İlan edilen önceki fiyatlar geçersizdir.

Devamını Okuyun  

Çöp Kamyonu İmalatı yapan Firmalar

Çöp kamyonu şehirleşme ile birlikte daha da önem kazanıyor; atık yönetiminin hiç olmadığı kadar önem kazandığı günümüzde üretici firmalar güncel çevre, tasarım ve ilgili yönetmeliklere göre yeni konum alıyorlar.

Devamını Okuyun  

Çöp Kamyonu Teknik Özellikleri

Çöp kamyonu teknik özellikleri, alım yapan ilgili kurumlar tarafından genellikle teknik şartname şeklinde belirlense de bu konuda en yetkin merci doğal olarak üreticilerdir.

Devamını Okuyun