Makaslı ve L KARGAS tipinde üretilen Powerlift hidrolik yük asansörleri 50 Tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Hidrolik yük platformları az bakım maliyetleri ile geleneksel asansörlerden daha avantajlıdır. Halatlı tiplerde kısa stroklarda uzun mesafeler katedilebilir, bununla birlikte kasnak ve halatlarda aşınma Powerlift'in yenilikçi tasarımında en aza indirgenmiştir.
Powerlift hidrolik yük asansörleri geleneksel kasnaklı asansörlerden farklı olarak sadece yukarı çıkışlarda elektrik motoruna ihtiyaç duyar. Sistemde karşı ağırlık kullanılmaz. Makine dairesine ihtiyaç duyulmadığı için mimari açıdan daha avantajlıdır. Kullanılan hidrolik komponentler ile sessizlik ve emniyet tedbirleri konusunda rakiplerinden ayrılmaktadır. Deprem, yangın gibi olağan üstü durumları da içeren çok çeşitli ihlal olasılıkları düşünülerek tedbirler geliştirilmiştir.


Gelişmiş Kumanda Panosu

Hem yer hizasında hem de kabin hizasında kullanıcı dostu kontrol

Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumanda ile kontrol imkanı

Güçlü Konstrüksiyon

Şahlan Powerlift yük asansörleri kullanıma en uygun şekilde kaliteli ve sağlam çelik materyalden imal edilmektedir. En az salınım taahhüt eder.

Tamamen Özel Tasarım

Powerlift yük asansörleri tamamen müşteri talebine göre imal edilir. Tabla ölçüleri, çalışma yüksekliği değerleri başta olmak üzere pek çok değer müşterinin taleplerine göre belirlenir.

Enerji Tüketimi

Tüm Şahlan Powerlift ürünleri çevreye duyarlı şekilde üretilmektedir. En az motor gücü ile en yüksek verim elde edilir, aşağı inişte ise hiç enerji harcanmaz!

Garanti

Şahlan, Powerlift markalı yük asansörlerinin tamamına 1 yıl tam garanti; 10 yıl parça bulunabilirlik garantisi vermektedir.

Görsellik

Şahlan Powerlift ürünleri farkındalık yaratan tasarımı ile dikkat çeker. Özellikle uyarı ve flaşörler ile iş güvenliğine katkı sağlar.

Yüksek güvenlik standartları

Mekanik kilitleme, hortum patlama valfleri, güçlendirilmiş hidrolik silindir, manuel tahrikli ilave valf, ve onlarca daha hidrolik emniyet donanımları ile Powerlift yük asansörleri yüksek güvenlik donanımına sahiptir.

EN GÜNCEL ÇALIŞMALARIMIZDAN BİRİNİ İNCELEYEREK YÜK ASANSÖRLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİYE SAHİP OLUN

Makaslı tip hidrolik yük asansörleriL Kargas tip hidrolik yük asansörleri
Güçlü çelik konstrüksiyonGüçlü çelik konstrüksiyon
Avrupa standartlarına uygunAvrupa standartlarına uygunluk
Zemine veya çukura montaj için uygunZemin veya çukura montaj için uygun
Emniyet çerçeveliEmniyet çerçeveli
Kumanda sistemi ile butonlu kumandaKumanda sistemi ile butonlu kumanda
Aşırı yüklere karşı emniyet valfiAşırı yüklere karşı emniyet valfi
İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfiİniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
Şahlan yapısı kaliteli hidrolik silindirlerŞahlan yapısı kaliteli hidrolik silindirler
Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfiHortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi
Makaslar arasında emniyet mesafesiKaliteli kompakt veya endüstriyel tip hidrolik güç ünitesi
Hareketli noktalarda yağlamasız burçlarAlışveriş merkezleri, mağazacılık faaliyetleri için hidrolik asansör yönetmeliklerine uygun tasarım
Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar 
Kaliteli kompakt veya endüstriyel tip hidrolik güç ünitesi
Şahlan Powerlift ürünleri ile ilgili fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurunuz. Uzmanlarımız size kısa süre içerisinde ulaşacaktır.

Önceden cevap verdin.

Bu formu yalnızca bir kez gönderebilirsiniz.

Son tüketiciye yönelik web sayfamız hidroliklift.com.tr hizmete açılmıştır.