Şahlan S10 serisi çöp toplama taşıtları görece küçük kamyonlarla, dar alanlarda verimli çöp toplama operasyonları için tasarlanmıştır. S10 serisi brüt taşıma kapasitesi ağırlığı 7 ile 15 ton arası arasında olan araçlara monte edilebilmektedir.

Çalışma Sistemi

Tamamen manuel, tamamen elektrik kontrollü, tamamen pnömatik kontrollü veya hibrit şekilde kontrol edilebilir.

Sıkıştırma Oranı

Atılan çöpün cinsine göre değişse de evsel atıklarda ideal çalışma şartlarında 1:6 sıkıştırma oranı taahhüt edilmektedir.

Gövde Hacmi

S10 serisi çöp kamyonu üst yapıları genellikle 5 ila 10 metreküp aralığında gövde hacmine sahiptir.

Bunker Hacmi

S-10 Serisi çöp toplama taşıtları arka kapak (bunker) hacimleri 0,75 ile 1,25 metreküp arasında değişkenlik arz etmektedir.

Çalışma Basıncı

Tüm Şahlan ürünleri 170 bar çalışma basıncına göre tasarlanmaktadır. Tandem pompa uygulamaları opsiyondur.

Uyumluluk

Şahlan S10 Serisi çöp toplama taşıtları ISO EN 840 standartlarına uygun konteynerlere tam uyumludur. Özel konteyner uyumluluğu opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Görsellik

Kaynak robotu ile imal edilir, kumlama ile temizlenir, özenle boyanır. Jotun veya muadil boya markaları tercih edilir. Galvanizli parlak malzemeler ile albeni katılır, sarı hortum koruma kılıfları ile güvenlikle görsellik birleştirilir.

Bol Opsiyon

Her coğrafyaya, her ihtiyaca, her araç şasesine ve kullanım alışkanlığına uygun opsiyonlar ile Şahlan çöp toplama taşıtları bol opsiyon sunmaktadır.

1

Güvenlik paketi

Geri dönüş kamerası, şoför ikaz uyarısı, uyarı flaşörler, reflektörler

2

Hız Paketi

12 saniye ve altında konteyner kavrama, boşaltma ve yerine bırakmayı hedefleyen tandem hidrolik pompa destekli geliştirilmiş hidrolik sistem.

3

Aşınma Plakası

Arka kapak bunker haznesinin HARDOX 450 veya HARDOX HiACE malzemesinden imalatı

4

Komple Hardox HiAce Gövde

Tüm yapının (arka kapağın tüm parçaları ve gövde dahil) Hardox HiAce metalinden imali.

5

Kuvvetlendirilmiş Alt Şase

Kamyon şasesine uygun olarak kalınlığı en üst seviyeye çıkarılmış alt şase.

6

Kabinden Kontrol

Aşırı soğuk veya aşırı sıcak iklimler için kontrol ünitelerinin kabine alınması, temel işlevlerin kabinden kontrol edilmesi

7

Soğuk İklim Paketi

Yağ ısıtıcılı, pis su haznesi olmadan doğrudan boşaltım sistemli, personel taşıma basamaksız, kabinden kontrollü, eksi 40 dereceye kadar çalışma imkanı sunan hidrolik sızdırmazlık elemanları ve soğuk iklim GATES veya Hansaflex hidrolik hortumlu

8

Konteyner Sabitleme ve Kapak Açma

EN840 başta olmak üzere istenilen konteynerlerin devirme sırasında mekanik dayaması ve kapak açma aparatı şeklinde özel limitleyici uygulaması

Şahlan S10 serisi ile ilgili fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurunuz. Uzmanlarımız size kısa süre içerisinde ulaşacaktır.

Önceden cevap verdin.

Bu formu yalnızca bir kez gönderebilirsiniz.